Indywidualny plan treningu biegowego

     Treningiem wytrzymałościowym zajmuje się od ponad 15 lat, kiedy to podjąłem decyzje o zakończeniu współpracy z trenerem i zacząłem sam kształtować swój rozwój sportowy.

Pociągały mnie ówczesne trendy treningowe i chęć pogoni za czołówką światową. Przepracowałem tak sam ze sobą kilka lat i osiągnąłem swoje rekordy życiowe.
     Kolejne lata to pomoc treningowa młodszym kolegom by mogli korzystać na moim doświadczeniu nie tylko chodziarzom, ale i biegaczom głównie wytrzymałościowym. 
     Kończąc swoją przygodę z profesjonalnym sportem i zostając w miejscu na stałe zacząłem pomagać znajomym biegaczom w realizacji ich marzeń biegowych co robię do dziś dnia.
    

     To co mogę zaoferować Tobie to profesjonalne podejście i kompletny plan treningowy do osiągnięcia Twoich celów i marzeń biegowych.

Nie obiecam Ci konkretnego wyniku, ale wprowadzę Cię na dobrą drogę.
Nauczysz się kultury treningu biegowego, poznasz ćwiczenia i nowe akcenty biegowe, zrozumiesz cykle treningowe i ogólną zasadę treningu.

Plan treningowy dopasowany do Twoich potrzeb, obecnego stanu i możliwości rozwoju
Planuje i konsultujemy na bieżąco tak by jak najlepiej dopasować plan do Twojego organizmu

Nie ważne czy właśnie zaczynasz swoją biegową przygodę, czy jesteś po kilku latach biegania "dla biegania" lub chcesz przejść z książki na indywidualny plan dopasowany do Ciebie.

 


Zapraszam do kontaktu,
 

    

CONTACT

© 2018 created by BenQ-CoJaBiegne

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Google+ Icon

Imię *

Email *

Temat

Wiadomość